Image

Naše profesionální chůvy

Image
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Image

Soňa

Milá a usměvavá chůva, která dovede zaujmout hrou. Má bohaté praktické zkušenosti se svými 3 dětmi, ale i s hlídáním dětí různého věku. Děti umí přimět ke hře, která dítě pobaví a zároveň vzdělává. Má praktické zkušenosti s waldorfskou pedagogikou, kdy její 2 děti navštěvovaly waldorfskou mateřskou i základní školu v Ostravě. Ve své práci chůvy upřednostňuje individuální přístup k dítěti a jeho rodinným zvyklostem. Je velmi flexibilní a dovede dítě hrou zaujmout, vzdělávat v různých oblastech a také jej přivést k vnímání řádu.

Je spoluzakladatelkou firmy profi CHŮVA s.r.o. a její sen je vybudovat důvěryhodnou firmu pro pomoc rodičům s dětmi v každé situaci.

MOTTO: „Co do dítěte vložíš a jak se chováš, to se jednou znásobí.“

Image

Katka

Spolehlivá a vždy usměvavá chůva, která si s dětmi nejen ráda hraje, ale i zpívá, tancuje a taky něco vytváří (dle věku dítěte). Děti umí zaujmout a mají ji rády. Je trpělivá, přátelská, empatická, zodpovědná a komunikativní.

Vystudovala střední zdravotnickou školu-obor všeobecná sestra. Pracovala jak v nemocnici, tak i v domácí péči. Několik let pobývala v zahraničí, domluví se anglicky. V letech 2009-14 pracovala v rodinném centru s dětmi ve věku od 6týdnů do 5 let v doprovodu rodiče.

MOTTO: „Největší odměnou je dětský úsměv.“

Image

Kamila

Usměvavá a přátelská chůva, která si s dětmi nejen ráda hraje, ale v různých situacích si ráda zazpívá. Je veselá, empatická a k dětem volí individuální přístup.

Vystudovala SOU elektrotechnické, později si rozšířila vzdělání o ošetřovatelství a dlouhou dobu pracovala v nemocnici, také na dětském oddělení. Je úspěšnou absolventkou kurzu profesionální chůvy.

Děti má moc ráda, vždy se jimi ráda obklopovala. Sama má tři děti a dvě vnoučata, s kterýma tráví hodně volného času.

MOTTO: „Šťastné a spokojené dítě je nejvíc.“