Shape
Shape
Shape
Shape

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Od 1.1.2024 také v Orlové!!!

Milí rodiče, v lednu 2024 jsme otevřeli nového zařízení dětské skupiny pro 24 dětí v Orlové na ulici Polní v rezidenci – více na www.polni963.cz.
K přihlášení si vyplňte přihlašovací formulář ZDE, kde naleznete také všechny potřebné informace.
Aktuální ceník naleznete ZDE.

Zařízení je úplně nově vybudováno podle našich více jak desetiletých zkušenostech s provozováním dětských skupin a s potřebami dětí od 1 roku do 4 let. Moc se těšíme na Vaše děti, s kterými budeme mít tu důvěru od Vás jít kousek jejich životní cesty.


FOTO pořízené těsně před otevřením naleznete ve fotogalerii ZDE

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Image
Image
Miniškolka Slunečnice

Proč vybrat nás

Image
Image

Montesorri prvky

Image

Zábavné aktivity

Image

Laskavé chůvy

Image

Rodinné prostředí

Image

Provoz každý pracovní den

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Náš

Program

Image
reference

co říkají rodiče

Image
image
image
image title=
image

• Školička a tety nám budou moc chybět. Všichni jsme si zvykli na individuální přístup a otevřenou atmosféru a na příjemné prostředí. Moc se nám líbily tématicky zaměřené týdny a že tety s dětmi hodně tvoří, tancují a zpívají. Mezi velké plusy taky řadíme průběžné fotografie a snahu být co nejvíc venku. Prostě tahle školka je FAJN a budeme na ni rádi vzpomínat. Děkujeme, že jste se nám o Tomáška tak hezky staraly.

Maminka od Tomáška

Se školkou jsme byli maximálně spokojeni. Lucinka chodila nadšená a každý den se těšila. Naučila se i spoustu nových věcí. Přístup tet/chův je opravdu profi a perfektní. Vždy usměvavé a dobře naladěné. Není co vytknout. Jste perfektní a je nám líto, že docházka k vám končí. Určitě nám bude smutno. Můžeme jen doporučit.

Maminka od Lucinky

Lukášek byl ve školce od prvního dne maximálně spokojený. Mnohdy nechtěl jít ani domů. Poznali jsme, že se mu chůvy moc věnují. Má nyní velkou slovní zásobu, umí spoustu písniček, je více soběstačný. Za naši rodinu bychom dali jedničku s hvězdičkou! Všude bychom vás mohli jen doporučit.

Maminka od Lukáška

Při výběru jesliček (školky) pro naši dcerku jsme příliš dlouho neváhali. První návštěva nás přesvědčila o tom, že zde bude o Elenku dobře postaráno. Za vše mluví to, že Elinka, která do této doby nechtěla být bez nás, se loučila se slovy: „Mami, tati páá, budu tady s tetama.“ Chůvy jsou neustále usměvavé, vstřícné a mají individuální přístup k dětem. Za mě 1 s *. Prostory jsou krásné, panuje tady domácí atmosféra a každý týden jiná tematická výzdoba.

Maminka a tatínek od Elenky

Miniškoka bez jediné chybičky. Tety ve Slunečnici dávají dětem vše srdcem a s láskou. Matyášek se zde hodně naučil, rád si hrál v Montessori herně. O víkendu se stále ptal, proč dnes nejedeme do školky, že si tam chce jít hrát, pak nastal pláč. Nedal si vysvětlit, že je školka zavřená. Jsme rádi, že jsme vás našli a blíže poznali a doufáme, že se nevidíme naposled.

Maminka od Matyáška

Miniškolku si nemůžeme vynachválit. Nikdy nebyl žádný problém, vždy usměvavé „tety“, které nám vycházely vstříc i s naší nepravidelnou docházkou. Důkazem je i to, že náš Jájík nebrečel, když musel do školky, ale když musel ZE ŠKOLKY. I mentálně je oproti vrstevníkům bez školky jinde. Tety jsou usměvavé, příjemné, ochotné a věnují se dětem na 200 %. Každý týden byl jinak tématicky zaměřený a děti dělali plno krásných ručně vyráběných výtvorů.

Maminka od Jarouška

Se školkou jsme velmi spokojeni, syn zde chodí rád, chůvy se každému dítěti dostatečně věnují, tvoří a vyrábějí různé věci, každý týden má nějaké téma, syn se zde naučil užitečným věcem.

Maminka od Matyáše

Skvělá školka. Místo, kam naše dcera chodila nadšená, doma povídala, co vše zažila, co se naučila, zpívala písničky česky i anglicky a po všech stránkách jevila jen radost a spokojenost. Perfektní přístup, zázemí, milé chůvy, skvělá péče. Školku můžeme vřele doporučit! Moc děkujeme za super péči, kterou jste věnovaly naší dceři.

Maminka a tatínek od Anežky

Dcery jsou ve školičce od svých dvou let, bez problémů, všichni jsme spokojení, příjemný personál v hezkém prostředí. Mohu jen doporučit. Individuální přístup.

Maminka od Káji a Váji

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
ceník

pravidelné denní pobyty

Image

Dopolední pobyty

Od 185

  • Kč/půl den
  • Od 7 do 12 hodin
  • Svačinka a oběd za 65 Kč
image

Celodenní pobyty

Od 185

  • Kč/den
  • Od 7 do 16:30 hodin
  • 2x svačinka a oběd za 75 Kč
Image
Image
Image