Naše profesionální chůvy Petřvald

Image
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Image

Zdeňka

Vždy si přála pracovat s lidmi různého věku a být jim nápomocná. V průběhu svého života pracovala se seniory, s lidmi středně hendikepovanými. Posléze našla cestu k těm nejmenším, kde pociťuje vnitřní a zároveň životní uspokojení.

Je přátelská, snaživá, vtipná i hravá a citlivě se vše snažím uplatňovat ve své práci s dětmi. Má ráda moderní tance, které děti ráda učí. Hraje na kytaru a také ráda zpívá. S oblibou hraje dětem maňáskové divadlo. Práce s dětmi ji velice baví a je ráda v jejich společnosti.

Image

Alenka

Je vyučená aranžérka, keramička. Vlastní certifikát odbornosti Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Je také babičkou a své nynější povolání považuje za poslání.

Předává dětem své výtvarné a kreativní schopnosti formou hry s láskou a něhou, které tak malé děti potřebují ke svému vývoji a spokojenosti.

MOTTO: „Co naučíme děti do šestého věku dítěte, to je provází celý život.“

Image

Iveta

Říká, že když se přiblíží k dítěti, vyvolá to v ní dva pocity – něhu k tomu, co je a respekt k tomu, čím se může stát.

Každé dítě má svůj čas, proto volí trpělivost, pozitivní a individuální přístup hrou, která děti zaujme, baví a zároveň přivede k poznání. Objetí může přinést mnoho dobrého, zejména dětem. Radost a úsměv je pro ni největší odměnou.

Svoji práci bere jako poslání a říká, že ji baví dělat malé věci s velkou chutí.

Sama má 3 děti i vnoučata, kterým se ráda věnuje. Zkušenosti má jako chůva, asistent pedagoga i s dětmi s ADHD.

MOTTO: „Není třeba dítě příliš vychovávat, je třeba hezky žít a dítě se přidá..“