Shape
Shape
Shape
Shape
Image

Zábavné aktivity

Maňáskové divadlo, hravá angličtina, čtení pohádek, tvořivé ručičky, jóga pro děti, muzikohrátky...

Image

Individuální péče

Milý a láskyplný přístup pro rozvoj dětské osobnosti.

Image

Kvalifikované chůvy

Jedna chůva se věnuje
3 až 4 dětem.

Image

Jsme tady pro Vás

Každý všední den
7:00 - 16:30.

O nás

Vítejte Na Stránkách Miniškolky Slunečnice Petřvald

Image
 • Rodinné jesle

  Od července 2021 jsme pro Vás otevřeli rodinné jesličky s kapacitou pro 12 dětí od 1 roku věku s příjemnou atmosférou. Harmonické prostředí, kde si děti budou hrát a objevovat svět kolem sebe.

 • Certifikované chůvy

  O děti pečují laskavé a přátelské chůvy. Chůvy si pečlivě vybíráme, s vlídným vztahem k dětem a které prošly certifikovanými zkouškami s potřebnou praxi.

 • Individuální přístup

  Chůva se věnuje jen 4-6 dětem. Mají tak naši plnou pozornost. Ke každému z nich chůva přistupuje s láskou a podle jeho potřeb. Tvoření dětí probíhá po menších skupinkách.

 • Čtení pohádek

  Každý den čteme dětem pohádky. Rozvíjí tak svou představivost a slovní zásobu. Pokládáme základy k četbě do budoucna. Děti se mohou těšit i na vyprávění pohádek.

 • Montessori prvky

  Dětská skupina Miniškolka Slunečnice je vybavena zásobou Montessori prvků splňující kritéria Montessori pedagogiky. My jsme jejich partnery, kteří jim pomáhají rozvíjet schopnost učení se, kreativitu, nabývat sebevědomí. Procvičujeme tím jemnou motoriku.

 • Vlastní zahrada

  DS Slunečnice má svou vlastní zahradu s pískovištěm a dalšími herními prvky. Pobyt venku tráví děti hlavně na naší zahrádce, kde s chůvami rozvíjí pohybové aktivity, jezdí na odrážedlech, hrají si na pískovišti, pěstují kytičky a v zimě staví sněhuláky.

 • Oslavy narozenin

  Pořádáme oslavy narozenin s dárečkem a narozeninovým dortem. Každý rok k nám chodí Mikuláš s andělem a besídky se může zúčastnit celá Vaše rodina.

Shape
Image
Image
Image
Image
Image
Miniškolka Slunečnice

Proč vybrat nás

Image
Image

Montesorri prvky

Image

Zábavné aktivity

Image

Laskavé chůvy

Image

Rodinné prostředí

Image

Provoz každý pracovní den

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Náš

Program

Image
reference

co říkají rodiče

Image
image
image
image title=
image

• Školička a tety nám budou moc chybět. Všichni jsme si zvykli na individuální přístup a otevřenou atmosféru a na příjemné prostředí. Moc se nám líbily tématicky zaměřené týdny a že tety s dětmi hodně tvoří, tancují a zpívají. Mezi velké plusy taky řadíme průběžné fotografie a snahu být co nejvíc venku. Prostě tahle školka je FAJN a budeme na ni rádi vzpomínat. Děkujeme, že jste se nám o Tomáška tak hezky staraly.

Maminka od Tomáška

Se školkou jsme byli maximálně spokojeni. Lucinka chodila nadšená a každý den se těšila. Naučila se i spoustu nových věcí. Přístup tet/chův je opravdu profi a perfektní. Vždy usměvavé a dobře naladěné. Není co vytknout. Jste perfektní a je nám líto, že docházka k vám končí. Určitě nám bude smutno. Můžeme jen doporučit.

Maminka od Lucinky

Lukášek byl ve školce od prvního dne maximálně spokojený. Mnohdy nechtěl jít ani domů. Poznali jsme, že se mu chůvy moc věnují. Má nyní velkou slovní zásobu, umí spoustu písniček, je více soběstačný. Za naši rodinu bychom dali jedničku s hvězdičkou! Všude bychom vás mohli jen doporučit.

Maminka od Lukáška

Při výběru jesliček (školky) pro naši dcerku jsme příliš dlouho neváhali. První návštěva nás přesvědčila o tom, že zde bude o Elenku dobře postaráno. Za vše mluví to, že Elinka, která do této doby nechtěla být bez nás, se loučila se slovy: „Mami, tati páá, budu tady s tetama.“ Chůvy jsou neustále usměvavé, vstřícné a mají individuální přístup k dětem. Za mě 1 s *. Prostory jsou krásné, panuje tady domácí atmosféra a každý týden jiná tematická výzdoba.

Maminka a tatínek od Elenky

Miniškoka bez jediné chybičky. Tety ve Slunečnici dávají dětem vše srdcem a s láskou. Matyášek se zde hodně naučil, rád si hrál v Montessori herně. O víkendu se stále ptal, proč dnes nejedeme do školky, že si tam chce jít hrát, pak nastal pláč. Nedal si vysvětlit, že je školka zavřená. Jsme rádi, že jsme vás našli a blíže poznali a doufáme, že se nevidíme naposled.

Maminka od Matyáška

Miniškolku si nemůžeme vynachválit. Nikdy nebyl žádný problém, vždy usměvavé „tety“, které nám vycházely vstříc i s naší nepravidelnou docházkou. Důkazem je i to, že náš Jájík nebrečel, když musel do školky, ale když musel ZE ŠKOLKY. I mentálně je oproti vrstevníkům bez školky jinde. Tety jsou usměvavé, příjemné, ochotné a věnují se dětem na 200 %. Každý týden byl jinak tématicky zaměřený a děti dělali plno krásných ručně vyráběných výtvorů.

Maminka od Jarouška

Se školkou jsme velmi spokojeni, syn zde chodí rád, chůvy se každému dítěti dostatečně věnují, tvoří a vyrábějí různé věci, každý týden má nějaké téma, syn se zde naučil užitečným věcem.

Maminka od Matyáše

Skvělá školka. Místo, kam naše dcera chodila nadšená, doma povídala, co vše zažila, co se naučila, zpívala písničky česky i anglicky a po všech stránkách jevila jen radost a spokojenost. Perfektní přístup, zázemí, milé chůvy, skvělá péče. Školku můžeme vřele doporučit! Moc děkujeme za super péči, kterou jste věnovaly naší dceři.

Maminka a tatínek od Anežky

Dcery jsou ve školičce od svých dvou let, bez problémů, všichni jsme spokojení, příjemný personál v hezkém prostředí. Mohu jen doporučit. Individuální přístup.

Maminka od Káji a Váji

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
ceník

pravidelné denní pobyty

Image

Dopolední pobyty

Od 185

 • Kč/půl den
 • Od 7 do 12 hodin
 • Svačinka a oběd za 65 Kč
image

Celodenní pobyty

Od 185

 • Kč/den
 • Od 7 do 16:30 hodin
 • 2x svačinka a oběd za 75 Kč
Image
Image
Image