Naše profesionální chůvy Orlová

Image
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Image

Ružena

Usměvavá, milá a hravá chůva v zařízení Orlová vždy chtěla pracovat s dětmi, tvořit, učit je novým věcem, mít individuálni přístup ke každému dítku.

Děti miluje, proto se rozhodla dělat tuto profesi a práce s dětmi ji velmi baví a je ráda v jejich společnosti. Má zkušenosti s prací v dětské skupině a práce jí naplňuje.

MOTTO: „Úsměv dítěte je nejj .“

Image

Petra

Vnímavá, citlivá a trpělivá chůva v zařízení v Orlové u dětí preferuje individuální přístup. Má ráda přírodu a tanec. S dětmi si ráda zazpívá nebo něco vytvoří.

Je maminka 2 dětí, které jí zavedly k montessori pedagogice, o kterou se zajímá více než 10 let. Pracovala v montessori dětské skupině a ve školce, kde vedla svůj vlastní kroužek v přírodě a také montessori kroužek. Děti má moc ráda pro jejich upřímnost, spontánnost a radost z objevování světa.

Motto: „Co zasadíš, to sklidíš.“

Image

Katka

Přátelská a usměvavá chůva v zařízení v Orlové vystudovala obor se zaměřením na anglický jazyk na Slezské univerzitě v Opavě. Svou znalost angličtiny uplatnila nejen jako au-pair při svém pobytu ve Velké Británii, ale také jako učitelka na základní škole.

Být ve společnosti dětí jí přináší potěšení a radost. Ráda je učí novým věcem, zpívá s nimi a tvoří. Rozhodla se proto získat osvědčení, aby mohla vykonávat práci chůvy v dětské skupině.

Volný čas tráví se svými dvěma syny nejen sportem a poznáváním přírody, ale jako vášnivá čtenářka také četbou knih.

MOTTO: „Děti jsou naše budoucnost.“