Naše profesionální chůvy Orlová

Image
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Image

Ružena

Usměvavá, milá a hravá chůva v zařízení Orlová vždy chtěla pracovat s dětmi, tvořit, učit je novým věcem, mít individuálni přístup ke každému dítku.

Děti miluje, proto se rozhodla dělat tuto profesi a práce s dětmi ji velmi baví a je ráda v jejich společnosti. Má zkušenosti s prací v dětské skupině a práce jí naplňuje.

MOTTO: „Úsměv dítěte je nejj .“

Image

Katka

Přátelská a usměvavá chůva v zařízení v Orlové vystudovala obor se zaměřením na anglický jazyk na Slezské univerzitě v Opavě. Svou znalost angličtiny uplatnila nejen jako au-pair při svém pobytu ve Velké Británii, ale také jako učitelka na základní škole.

Být ve společnosti dětí jí přináší potěšení a radost. Ráda je učí novým věcem, zpívá s nimi a tvoří. Rozhodla se proto získat osvědčení, aby mohla vykonávat práci chůvy v dětské skupině.

Volný čas tráví se svými dvěma syny nejen sportem a poznáváním přírody, ale jako vášnivá čtenářka také četbou knih.

MOTTO: „Děti jsou naše budoucnost.“

Image

Ester

Je vstřícná ke všem dětem. Přistupuje k vývoji dítěte individuálně. Preferuje rodinnou výchovu. Kromě certifikátu Chůvy v dětské skupině je i Asistent pedagoga. Je otevřena všemu co vašemu dítěti prospěje.

Jsem maminkou 3 dětí a věřte mi, daly mi zabrat. Mám zkušenosti s postiženým dítětem.

MOTTO: „S úsměvem jde všechno lépe.“

Image

Silvie

Je usměvavá, trpělivá teta a maminka 2 svých dcerek a babička 3 vnuček.

Děti jí mají rády, protože je veselá, ráda jim zpívá a umí se vžít do dětské dušičky. Ráda s nimi také cvičí a vymýšlí různé aktivity.

Mezi její koníčky patří zahrádka, příroda a procházky také s našimi dětmi.

MOTTO: „Zábava a smích s dětmi mne baví.“