Shape
Shape
Shape
Shape
Image

Zábavné aktivity

Maňáskové divadlo, hravá angličtina, čtení pohádek, tvořivé ručičky, jóga pro děti, muzikohrátky...

Image

Individuální péče

Milý a láskyplný přístup pro rozvoj dětské osobnosti.

Image

Kvalifikované chůvy

Jedna chůva se věnuje
3 až 4 dětem.

Image

Jsme tady pro Vás

Každý všední den
7:00 - 16:30.

O nás

Vítejte na stránkách Miniškolky Slunečnice Ostrava Poruba

Image
 • Rodinné jesle

  Jsme rodinné jesličky s kapacitou pro 14 dětí od 1 roku věku. Vládne u nás příjemná atmosféra. Harmonické prostředí, kde si děti hrají a objevují svět kolem sebe.

 • Certifikované chůvy

  O děti se starají laskavé a přátelské chůvy. Chůvy si pečlivě vybíráme, mají vlídný vztah k dětem a prošly certifikovanými zkouškami s potřebnou praxi.

 • Individuální přístup

  Chůva se věnuje jen 3-4 dětem. Mají tak naši plnou pozornost. Ke každému z nich přistupujeme s láskou a podle jeho potřeb. Tvoření dětí probíhá po menších skupinkách.

 • Čtení pohádek

  Každý den čteme dětem pohádky. Rozvíjí tak svou představivost a slovní zásobu. Pokládáme základy k četbě do budoucna. Vyprávíme si také pohádky.

 • Montessori herna

  Slunečnice má samostatnou Montessori hernu. Splňuje kritéria Montessori pedagogiky. My jsme jejich partnery, kteří jim pomáhají rozvíjet schopnost učení se, kreativitu, nabývat sebevědomí. Procvičují tím jemnou motoriku.

 • Vyvážená strava

  Stravu nám připravuje stravovací firma, dbáme na její složení. Včetně čerstvého ovoce a zeleniny. Dětem u nás chutná a dodržují pitný režim.

 • Vlastní terasa

  Slunečnice má terasu, která sousedí se zahradou s altánkem. Na terase si hrajeme. V létě se tady děti mohou koupat v bazénku. Park, kam chodíme na procházky je také chráněný a bezpečný. V zimě tu sáňkujeme a stavíme sněhuláky.

 • Akce pro děti i rodiče

  Během školkového roku pro děti pořádáme oslavy narozenin (s dárečkem a narozeninovým dortem), máme besídku s Mikulášem a andělem (s programem, který si nacvičí Vaše děti), máme Broučkiádu a vše vyvrcholí velkou závěrečnou Slavností pro absolventy (máme skákací hrad).

Shape
Image
Image
Image
Image
Image
Miniškolka Slunečnice

Proč vybrat nás

Image
Image

Montesorri prvky

Image

Zábavné aktivity

Image

Laskavé chůvy

Image

Rodinné prostředí

Image

Provoz každý pracovní den

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Náš

Program

Image
reference

co říkají rodiče

Image
image
image
image title=
image

• Školička a tety nám budou moc chybět. Všichni jsme si zvykli na individuální přístup a otevřenou atmosféru a na příjemné prostředí. Moc se nám líbily tématicky zaměřené týdny a že tety s dětmi hodně tvoří, tancují a zpívají. Mezi velké plusy taky řadíme průběžné fotografie a snahu být co nejvíc venku. Prostě tahle školka je FAJN a budeme na ni rádi vzpomínat. Děkujeme, že jste se nám o Tomáška tak hezky staraly.

Maminka od Tomáška

Se školkou jsme byli maximálně spokojeni. Lucinka chodila nadšená a každý den se těšila. Naučila se i spoustu nových věcí. Přístup tet/chův je opravdu profi a perfektní. Vždy usměvavé a dobře naladěné. Není co vytknout. Jste perfektní a je nám líto, že docházka k vám končí. Určitě nám bude smutno. Můžeme jen doporučit.

Maminka od Lucinky

Lukášek byl ve školce od prvního dne maximálně spokojený. Mnohdy nechtěl jít ani domů. Poznali jsme, že se mu chůvy moc věnují. Má nyní velkou slovní zásobu, umí spoustu písniček, je více soběstačný. Za naši rodinu bychom dali jedničku s hvězdičkou! Všude bychom vás mohli jen doporučit.

Maminka od Lukáška

Při výběru jesliček (školky) pro naši dcerku jsme příliš dlouho neváhali. První návštěva nás přesvědčila o tom, že zde bude o Elenku dobře postaráno. Za vše mluví to, že Elinka, která do této doby nechtěla být bez nás, se loučila se slovy: „Mami, tati páá, budu tady s tetama.“ Chůvy jsou neustále usměvavé, vstřícné a mají individuální přístup k dětem. Za mě 1 s *. Prostory jsou krásné, panuje tady domácí atmosféra a každý týden jiná tematická výzdoba.

Maminka a tatínek od Elenky

Miniškoka bez jediné chybičky. Tety ve Slunečnici dávají dětem vše srdcem a s láskou. Matyášek se zde hodně naučil, rád si hrál v Montessori herně. O víkendu se stále ptal, proč dnes nejedeme do školky, že si tam chce jít hrát, pak nastal pláč. Nedal si vysvětlit, že je školka zavřená. Jsme rádi, že jsme vás našli a blíže poznali a doufáme, že se nevidíme naposled.

Maminka od Matyáška

Miniškolku si nemůžeme vynachválit. Nikdy nebyl žádný problém, vždy usměvavé „tety“, které nám vycházely vstříc i s naší nepravidelnou docházkou. Důkazem je i to, že náš Jájík nebrečel, když musel do školky, ale když musel ZE ŠKOLKY. I mentálně je oproti vrstevníkům bez školky jinde. Tety jsou usměvavé, příjemné, ochotné a věnují se dětem na 200 %. Každý týden byl jinak tématicky zaměřený a děti dělali plno krásných ručně vyráběných výtvorů.

Maminka od Jarouška

Se školkou jsme velmi spokojeni, syn zde chodí rád, chůvy se každému dítěti dostatečně věnují, tvoří a vyrábějí různé věci, každý týden má nějaké téma, syn se zde naučil užitečným věcem.

Maminka od Matyáše

Skvělá školka. Místo, kam naše dcera chodila nadšená, doma povídala, co vše zažila, co se naučila, zpívala písničky česky i anglicky a po všech stránkách jevila jen radost a spokojenost. Perfektní přístup, zázemí, milé chůvy, skvělá péče. Školku můžeme vřele doporučit! Moc děkujeme za super péči, kterou jste věnovaly naší dceři.

Maminka a tatínek od Anežky

Dcery jsou ve školičce od svých dvou let, bez problémů, všichni jsme spokojení, příjemný personál v hezkém prostředí. Mohu jen doporučit. Individuální přístup.

Maminka od Káji a Váji

Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
ceník

pravidelné denní pobyty

Image

Dopolední pobyty

Od 200

 • Kč/půl den
 • Od 7 do 12 hodin
 • Svačinka a oběd za 100 Kč
image

Celodenní pobyty

Od 200

 • Kč/den
 • Od 7 do 16:30 hodin
 • 2x svačinka a oběd za 115 Kč
Image
Image
Image