Naše profesionální chůvy Ostrava

Image
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Shape
Image

Katka

Spolehlivá a vždy usměvavá chůva v zařízení v Ostravě-Porubě, která si s dětmi nejen ráda hraje, ale i zpívá, tancuje a taky něco vytváří (dle věku dítěte). Děti umí zaujmout a mají ji rády. Je trpělivá, přátelská, empatická, zodpovědná a komunikativní.

Vystudovala střední zdravotnickou školu-obor všeobecná sestra. Pracovala jak v nemocnici, tak i v domácí péči. Několik let pobývala v zahraničí, domluví se anglicky. V letech 2009-14 pracovala v rodinném centru s dětmi ve věku od 6týdnů do 5 let v doprovodu rodiče.

MOTTO: „Největší odměnou je dětský úsměv.“

Image

Monika

Milá a usměvavá chůva, která již jako studentka gymnázia se věnovala dětem. Vedla kroužek malých požárníků a jako instruktorka jezdila na dětské tábory. Práce s dětmi ji naplňuje a pracovala v dětském centru, mateřské škole i dětské skupině.

Je kreativní, veselá a moc ráda připravuje dětské oslavy.

Je maminkou 3 dětí a 4 vnoučat, kterým věnuje svůj čas.

Image

Silvie - SISI

Chůva, která se řídí heslem:

S úsměvem jde všechno líp.

Každé dítě je jiné a proto preferuje individuální přístup. Každé dítě má svůj čas na adaptaci a proto volí pozitivní přístup a trpělivost. Je komunikativní, veselá a optimistická. S dětmi si velmi často ráda hraje, zpívá a tancuje.

Vystudovala 3 roky VŠ ekonomicko-dopravní, ale vždy ji to táhlo k dětem, proto úspěšně absolvovala kurz profesionální chůvy. Má také zkušenosti s dětmi s různým postižením. Je maminkou 3 dětí, kterým věnuje takřka celý svůj volný čas.

Motto: „Odměnou je vám šťastné a spokojené dítě.“

Image

Kamila

Usměvavá a přátelská chůva, která si s dětmi nejen ráda hraje, ale v různých situacích si ráda zazpívá. Je veselá, empatická a k dětem volí individuální přístup.

Vystudovala SOU elektrotechnické, později si rozšířila vzdělání o ošetřovatelství a dlouhou dobu pracovala v nemocnici, také na dětském oddělení. Je úspěšnou absolventkou kurzu profesionální chůvy.

Děti má moc ráda, vždy se jimi ráda obklopovala. Sama má tři děti a dvě vnoučata, s kterýma tráví hodně volného času.

MOTTO: „Šťastné a spokojené dítě je nejvíc.“